• Bizi Arayın
    0(312) 434 04 27

  • Bize Yazın
    bilgi@yukseliskariyer.com.tr

YÜKSELİŞ KARİYER REHBERLİĞİ


Biz Kimiz?

1999 yılında Devlet Memurluğu Sınavı (DMS) ile başlayan 2000 yılında Kamu Memurluğu Sınavı (KMS) ve 2001 yılında ise Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) olarak ismi ve içeriği değiştirilen sınavlar maratonu günümüze kadar devam etmiştir. Kurumumuz Yükseliş Kariyer 2002 yılında kurularak her yıl daha da genişleyen KPSS A (Alan), Adli ve İdari Yargı Hakimliği ve Kurum Sınavları’na hazırlık kursları ile eğitim hayatına katkı yapmaya başlamıştır. 2002 yılından günümüze kadar geçen süre içinde kurumumuz hem eğitimci kadrosunu genişletmiş hem de binlerce memur adayı genç için eğitim hizmeti vermiştir. Türkiye’de oluşan sınav sistemini ilk fark eden ve bu konuyu ciddiyetle takip eden tecrübeli kadroları ile kurumumuz 2002 yılından bu güne kadar birçok ilki gerçekleştirerek gençlerimizin sınavlara en iyi şekilde hazırlanabilmesi için ciddi mesafeler kat etmiştir. Kurumumuz bir taraftan yeni adaylarımızı kamu kurumlarına hazırlarken diğer taraftan önceki yıllarda başarılı olan ve kamu kurumlarında önemli pozisyonlarda bulunan öğrencilerimizi görerek haklı bir gurur yaşamaktadır.

Bu gururu bize yaşatan her biri birbirinden özel genç insanların yeteneklerini ülkemiz için harekete geçirecek ve bunun gelecek dönemlerde de devamını sağlayacak bir eğitim ortamı sağlayan kurumumuz ilk günkü heyecanını bu gün de büyük bir şevkle devam ettirmektedir. Sürekli kendini yenilemeyi ve hizmet verdiği alanda öncü olmayı misyon edinmiş bir kurum olmanın sorumluluğunu omuzlarında taşıyan değerli eğitmenlerimiz ile öğrencilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanan yayınlarımız, interaktif ders programlarımız, rehberlik hizmetlerimiz, danışmanlık hizmetlerimiz ile sınavlara hazırlanan adaylarımıza hizmet vermeyi kurs merkezimiz olan Ankara Kızılay’da sürdürmekteyiz.

Bizimle bir “yükşeliş” hikayesi yaşamak isteyen tüm adaylarımızı her yıl yeniden tekrarlanan başarılarımızı paylaşmaya davet ediyoruz.

MİSYON

Siz memur adaylarına; Dinamik, deneyimli ve profesyonel kadrosuyla, Yapılan işin ciddiyetini ön planda tutan, Memur adaylarının geleceğe dair attıkları her adımda yanlarında olarak, Yaşadığımız topluma maddi değerler katmanın ve manevi değerlere sahip çıkmanın bilinciyle KPSS A (Alan) ve B Grubu, Adli ve İdari Hâkimlik Sınavları ile tüm kurum sınavlarına yönelik kaliteli ve ilkeli eğitim, danışmanlık ve rehberlik hizmeti sunmak.

VİZYON

Yükseliş Kariyer Rehberliği; eğitim ve yayıncılık alanında, benimsediği etik değerler doğrultusunda, kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeden, yenilikçi, samimi, aranan öncü eğitim ve yayın kuruluşu olmayı, Ankara’da KPSS Alan Bilgisi Kursu ve Adli ve İdari Yargı Hâkimlik kursları alanında ve eğitim verdiği diğer alanlarda en iyi kurs olmayı ilke edinmekte ve tercih edilen ilk ve tek adres haline gelmeyi hedeflemektedir.

EĞİTİMKADROMUZ


YÜKSELİŞYAYINLARI


Genel Kültür - Genel Yetenek Seti

Alan Bilgisi Kitapları Seti

Alan Bilgisi 10 Çözümlü Deneme Seti